ВЕСНЯНИЙ СЕЗОН ВІДКРИТО РАЗОМ З «АЛЬБАТРОС»!

02 березня 2018

На дворі весна, а це означає, наступають великодні свята не за горами травневі вихідні, та й взагалі прийшов час пікніків і вилазок на природу. Компанія «Альбатрос» робить все, щоб ваш відпочинок був комфортним. Для домашнього затишку і відпочинку ми пропонуємо паперову продукцію ТМ «Будь ласка». Широкий асортимент серветок, паперових рушників задовольнить навіть самого вимогливого покупця. Крім цього наша продукція доступна за ціною не на шкоду якості.

Нам довіряють найпопулярніші торгові мережі країни, а рівень продажів до новорічних святом показав і високу оцінку споживача. ТМ «Будь ласка» від компанії «Альбатрос» стала лідером новорічних продажів.

Продукція ТМ «Будь Ласка» буде цікава і представникам HoReCa. За побажанням замовника продукція може бути виконана в будь-якому кольорі і необхідного розміру. Менеджери компанії приймуть замовлення, який буде оперативно виконаний.

«Альбатрос» пропонує одношарові і двошарові серветки, різноманітні розміри в складеному вигляді - 125 * 125, 150 * 150, 165 * 82,5, 165 * 165, кількість складань від 1 до 1/8, різнокольоровий фон і багато іншого.

Наша продукція може бути виконана в різній упаковці від целофановій до картонної, у вигляді брикетів або кубів.

Ваш заклад, стане затишніше в свята, з паперовою продукцією ТМ «Будь Ласка» і Вашим балкою на ній. Таку послугу компанія «Альбатрос» також готова запропонувати своїм клієнтам - нанесення на продукцію!

Крім цього компанія «Альбатрос» надає можливість розробки власної упаковки за бажанням клієнта.

«Альбатрос» є лідируючою компанією з виробництва товарів санітарно-гігієнічного призначення. Вся паперова продукція сертифікована по державній системі «УкрСЕПРО», що дає повну впевненість у безпеці даного виду продукції