Про нас

Компанія "Альбатрос" була заснована в 1996 році з метою задоволення попиту на ринку будівельних матеріалів України. У грудні 1998 року була запущена перша в країні фінська лінія з виробництва металочерепиці. Устаткування провідної світової фірми SAMESOR OY, яким було оснащено виробництво, висока якість сировини, команда професіоналів, досконально розібралися в технології і в найкоротші терміни налагодили виробництво - все це дозволило випускати продукцію з точною геометрією листа. Компанія, стала надійним постачальником металочерепиці для будівельних фірм. Допомогла сотням тисяч людей України набути покрівельний матеріал гідної якості. Динамічний розвиток партнерських відносин з будівельними компаніями, забезпечили стабільне зростання для виробництва, а продукції - найширше застосування. Сьогодні наша металочерепиця, відома тим, що якість, якщо орієнтуватися на законодавця моди в цій галузі - фінське, а ціна - українська.

Не дивлячись на складні економічні умови життя українського бізнесу «Альбатрос» не тільки гідно вийшов з кризових хвилювань, а й наростив масу! Щороку обсяг продажів підприємства зростає. Відбувається постійна модернізація обладнання, навчання співробітників, щоб на виході надати споживачеві тільки кращий товар, тільки краще обслуговування.

Впровадження сучасних технологій і поліпшення якості продукції дозволяє нам не тільки утримати продажі, але й освоїти нові вітчизняні та зарубіжні ринки збуту. На сьогоднішній день продукція компанії «Альбатрос» йде на експорт в країни колишнього СНД, і цей список неухильно зростає.

У період масових скорочень, компанія «Альбатрос» зуміла зберегти колектив, що зробило його більш згуртованим і злагодженим. На нашому підприємстві сьогодні для Вас працюють більше 300 висококваліфікованих співробітників.

Крім розвитку власного підприємства в компанії ніколи не забували і про духовний розвиток і підтримку. Протягом року представники компанії «Альбатрос» взяли участь в численних акціях щодо підтримки воїнів АТО, ветеранів, малозабезпечених сімей переселенців із зони конфлікту. Чимало спортивних і культурних заходів пройшло за підтримки «Альбатрос».

«Альбатрос» з нами будувати стало простіше!

Ось уже понад 20 років на українському ринку представлений національний виробник якісних будівельних матеріалів і супутніх товарів - «Альбатрос». «Альбатрос» - це сотні гучних і вдалих будівельних проектів для компаній зі світовими іменами, це десятки реконструйованих об'єктів соціального значення, лікарні, госпіталі, дитячі установи.

Разом з нами можна будувати з нуля, від розробки проекту до зведення і введення будівлі в експлуатацію! Наша продукція відповідає всім світовим стандартам якості. Виробляється з використанням останніх технологічних розробок на власному обладнанні, завдяки чому має доступну ціну, яка приємно здивує і буде істотно різниця пропонованим аналогам.

Наша статистика:

у цифрах

Типи виконаних робіт

Кількість робіт

БМЗ 95
Фасадні системи 86
Кровельні матеріали 75
Забори 64
Сендвіч панелі 80