АСОРТИМЕНТ «МЕТРО» ПОПОВНИВСЯ ПРОДУКЦІЄЮ «АЛЬБАТРОС»!

19 лютого 2018

Відмінна новина, тепер придбати товари санітарно-гігієнічного призначення від ТПГ «Альбатрос» можна і в мережі магазинів «МЕТРО».

Днями було підписано контракт з міжнародним рітейлером «МЕТРО» на поставку паперової продукції ТПГ «Альбатрос», а саме туалетного паперу. Уже зовсім скоро купувати якісну продукцію ТМ «Будь Ласка» можна буде і в цій мережі.

Нагадаємо, що «Альбатрос» на сьогоднішній день лідер і в цій галузі. Продукція компанії «Альбатрос» під торговою маркою «Будь Ласка» - наше м'яке пропозицію тим, хто цінує комфорт і оточує себе якісними речами. Вся паперова продукція санітарно-гігієнічного призначення Торгово-промислової групи «Альбатрос» сертифікована по державній системі «УкрСЕПРО». Сертифікати підтверджують високий рівень якості продукції та відповідності нормативної документації України. Обсяги виробництва на сьогоднішній день збільшено на 40%, а це значить, що продукцію компанії оцінили і вона користується попитом у споживача. Подальші плани тільки вперед. Прогнозоване зростання на найближчий час 60-70%.

«Альбатрос» - ми пропонуємо найкраще тільки для Вас!