БМЗ - современный аналог традиционного строительства

25 січня 2019

Поширена в Європі будівництво БМЗ в нашій країні продовжує активно розвиватися. Універсальність застосування даної технології говорить про її ефективності в промисловості, сільськогосподарської галузі та інших сферах.

Затребуваність БМЗ цілком обгрунтована, адже за допомогою даної технології можна побудувати ефективний комерційний об'єкт в максимально короткі терміни. Але незважаючи на передбачувану простоту і швидкість будівництва, на старті необхідно продумати всі деталі майбутнього проекту.

Особливості проектування та будівництва БМЗ-об'єктів

Перед початком будівництва потрібно точно визначити технічні рішення, так як доповнювати щось в проекті конструктора на стадії будівництва буде неможливо.

Початковим етапом зведення БМЗ-будівлі є складання технічної документації. На основі цих вимог визначаються наступні параметри.

 1. Склад металоконструкцій: кількість використовуваних в будівництві профілів каркаса, частота з'єднань, типи покрівельних і міжповерхових перекриттів, використання сендвіч-панелей і інших елементів.
 2. Розміри всього об'єкта і його окремих ділянок.
 3. Розташування підведень інженерних комунікацій.
 4. Розташування і кількість віконних і дверних прорізів, входів і в'їздів.
 5. Матеріали, використовувані для огорожі та інші види внутрішньої і зовнішньої обробки.

Наступним етапом йдуть підготовчі роботи на будівельному майданчику - це підведення підземних комунікацій та облаштування фундаменту. Паралельно з підготовкою на підприємстві може здійснюватися виготовлення елементів будівельного каркаса.

Далі йдуть такі етапи:

 1. збірка каркаса БМЗ;
 2. монтаж покрівлі та міжповерхового перекриття;
 3. кріплення сендвіч-панелей або інших елементів фасаду;
 4. монтаж прорізів і установка дверей і вікон;
 5. облаштування внутрішніх комунікацій;
 6. декорування будинку.

Переваги БМЗ-об'єктів

Про явні переваги технології БМЗ було сказано неодноразово. Це, в першу чергу, швидкість будівництва і можливість ведення робіт незалежно від сезону і погодних умов. Але слід також згадати і про інші важливі привілеї технології.

 1. На відміну від традиційних об'єктів, будівлі БМЗ, завдяки легкості сталевого каркаса, не потребують масивних фундаментах.
 2. За допомогою технології можна реалізувати практично будь-які архітектурні форми, за рахунок використання комбінацій несучих каркасів і другорядних конструкцій.
 3. Проектування будівлі і розробка необхідної документації проводиться на заводі, під час виготовлення і збірки каркасних елементів.
 4. Багаторазове використання сталевих конструкцій після демонтажу об'єкта.
 5. Високий ступінь ремонтопридатності і доступність заміни складових частин будівлі.

Компанія "Альбатрос" - вигідний партнер в будівництві

Компанія "Альбатрос" має багаторічний досвід роботи в проектуванні і будівництві каркасних будинків. З нашою допомогою реалізовано багато успішних проектів.

Ми виробляємо готові елементи для будівель БМЗ, а також можемо допомогти в проектуванні і будівництві об'єкта, виходячи з умов будівельної ділянки та цільового призначення будівлі.